Suzuki Ignis

Дизайн

Ignis був створений для міста, тож він ідеально пасує його дослідникам. З таким ультракомпактним кузовом IGNIS легко маневрує вузькими вулицями сучасного міста. А завдяки видатному дизайну і можливостям кросовера ви отримаєте незрівнянне задоволення від переміщення містом.

ЕКСТЕР'ЄР

Автентичний дизайн

Яскравий сміливий дизайн притягує погляди та обертає голови. Кермуючи Ignis, будьте готові опинитися в центрі уваги. Під будь-яким кутом IGNIS випромінює унікальність та індивідуальність. Від найдрібніших деталей екстер’єру до яскравих кольорів кузова. Тож керуйте не просто автомобілем, керуйте стильно і зі смаком!

Компактний, але місткий

Нехай вас не вводить в оману ультракомпактний розмір автомобіля. Ignis має вдосталь місця для багажу та ідеально підходить для подорожі на вихідні.

Ignis багажне відділення

Багажне відділення з регульованою місткістю для зберігання вашого багажу

Ignis може похвалитися багажним відділенням об’ємом 505 л при складених задніх сидіннях. Задні сидіння, які розкладаються в пропорції 40:60, можна також скласти для збільшення багажного відділення. Це надає можливість організувати простір для різних видів багажу.

ІНТЕР'ЄР

Привабливий і водночас функціональний інтер’єр

Функціональний і зручний інтер’єр, що легко адаптується до ваших вимог. Ignis пропонує більше, ніж ви думаєте.

Ignis Просторий інтер’єр

Просторий інтер’єр

Насолоджуйтеся простором в інтер’єрі Ignis. Компактний моторний відсік залишає вдосталь місця для пасажирів на передніх і задніх сидіннях.

Висота сидінь для ідеального комфорту

Високе положення сидінь дозволяє більш комфортно сідати та виходити з автомобіля, а також покращує загальну оглядовість із салону та створює більш високу точку огляду водія для кращої видимості.

Ignis Висота сидінь

Панель приладів

Дисплей на стильній панелі приладів відображає всю необхідну інформацію щодо економії та споживання пального, температури зовні, часу та дальності руху. Перемикачі на кермі та біля зони лічильників дають можливість обирати, яку інформацію буде відображено на дисплеї.

Органи керування аудіосистемою

Легкі в користуванні перемикачі на кермі дозволяють регулювати гучність аудіо, керувати режимами радіо та Bluetooth®, а також користуватися функцією гучного зв’язку при користуванні телефоном.

Варіації кольорів

Простий і витончений дизайн у сміливому поєднанні чорного та білого на панелі приладів залишає яскраві враження. Темно-сірі й сині акценти на центральній консолі та на ручках дверей додають вишуканості атмосфері інтер’єру. * Кольорові варіації відрізняються залежно від кольору кузова.