Suzuki Ignis

Технології

 • Двигун 1.2 DUALJET

  Бензиновий двигун

  Чудовий у керуванні, надекономічний, а ще ви отримаєте екстра прискорення завдяки використанню нової гібридної системи SHVS з літій-іонною акумуляторною батареєю великої ємності. Новий двигун 1.2 DUALJET, яким оснащено Ignis, забезпечує потужну реакцію та високу ефективність використання палива. Такий якісний баланс можливий завдяки численним удосконаленням, серед яких електрично регульовані фази газорозподілення, маслонасос зі змінною продуктивністю та електрична форсунка охолодження поршня (PCJ).

 • Безступеневий варіатор

  CVT

  Безступеневий варіатор CVT забезпечує Ignis динамічне прискорення з будь-якої швидкості й надзвичайно ефективні показники витрати палива під час руху. А ще ним можна примусово керувати за допомогою підкермових перемикачів.

 • механічна коробка передач

  5-ступенева механічна коробка передач

  Механічну 5-ступеневу трансмісію розроблено для максимально ефективної передачі потужності двигуна та м’якого і комфортного перемикання передач.

Smart Hybrid Vehicle

Гібридна Система SHVS

Система SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) допомагає ефективно використовувати паливо, перетворюючи кінетичну енергію, яка виробляється під час сповільнення, на електричну енергію, яка використовується електричним мотором (ISG) для допомоги роботі бензинового двигуна. Компактна і легка система SHVS складається з літій-іонної акумуляторної батареї великої ємності в 10 А·год, яка швидко заряджається та є надійним джерелом енергії, а також з інтегрованого стартера-генератора (ISG) з функцією електродвигуна.

Автоматична зупинка двигуна

Для економії палива відбувається зупинка двигуна. Живлення електричних систем і компонентів автомобіля відбувається за рахунок батарей.

Рушання з місця/прискорення

ISG допомагає двигуну під час запуску та прискорення для більш ефективного використання палива.

Перезапуск двигуна

ISG виконує функцію стартера, тихо і плавно запускаючи двигун.

Вироблення електроенергії

ISG використовує енергію сповільнення для вироблення електроенергії та ефективної підзарядки акумуляторних батарей автомобіля. * Робота допоміжної функції залежить від певних умов, як, наприклад, рівень заряду акумуляторної батареї.

БЕЗПЕКА

Система подушок безпеки

IGNIS у всіх комплектаціях оснащений 6 подушками безпеки, які забезпечують додатковий захист водія і пасажирів. Фронтальні подушки безпеки водія і пасажирів пом'якшують силу удару і захищають голову в разі лобового зіткнення. Бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира пом'якшують силу удару і захищають грудну клітину і поперековий відділ у разі бічного зіткнення. Ліві та праві шторки безпеки пом'якшують силу удару і захищають голову в разі бокового зіткнення.

Гальмування з використанням стереокамери (DCBS)*

Дві стереокамери нагадують у роботі око людини та розпізнають автомобілі, пішоходів і розмітку попереду. Базуючись на інформації, отриманій через камери, ця система допомагає уникнути зіткнень і зменшити пошкодження від зіткнень за допомогою попереджень та автоматичного гальмування. *лише для комплектації GLX

Ignis Гальмування з використанням стереокамери (DCBS)*
Ignis Система попередження про аварійне гальмування*
Система попередження про аварійне гальмування*

Якщо водій раптово застосовує гальма на швидкості вище 55 км/год, автомобіль, крім гальмівних вогнів, автоматично вмикає сигнал аварійної зупинки, щоб попередити транспортні засоби, які рухаються позаду. *лише для комплектації GLX

Сповіщення про виляння автомобіля*

Якщо автомобіль рухається зі швидкістю вищою, ніж 60 км/год, і виляє з боку в бік у межах смуги, система інформує про це водія за допомогою звукового сигналу та світлового сповіщення на панелі приладів. Ця функція безпеки привертає увагу водія до поведінки автомобіля, спричиненої сонливістю водія або іншими факторами. *лише для комплектації GLX

Ignis Сповіщення про виляння автомобіля
Система попередження про зміну смуги руху*

Коли автомобіль рухається зі швидкістю вищою, ніж 60 км/год, і виїжджає за межі смуги руху без використання сигналу повороту, система застосовує вібрацію керма та вмикає світлове сповіщення на панелі приладів. Ця функція безпеки привертає увагу водія до неуважності на дорозі при зміні смуги руху. *лише для комплектації GLX

Ignis Система попередження про зміну смуги руху