Оберіть клас

arrow

SV650A

Технології

Загальна інформація

Більше, ніж просто легкі поїздки

У назві мотоцикла SV650 маркування SV має велику кількість значень – це і двигун V-twin, і відмінна якість, і універсальність, і дивовижна простота. Втім, це простота, яку Ви, скоріше, відчуваєте, аніж можете пояснити. Завдяки його неймовірним можливостям та виразній індивідуальності кожна поїздка буде просто незабутньою. І не важливо, їдете Ви у справах чи вирішили покататися звивистими дорогами на вихідні.

Нескінченний захват від руху

Лаконічна базова версія SV650, наче риба у воді, на будь-яких дорогах — не важливо, що під колесами — вулиці сучасних міст чи заміські дороги. Сконструйований для райдерів будь-якого рівня підготовки, цей мотоцикл подарує незабутні враження у кожній поїздці, і сьогодні, і на всіх дорогах у майбутньому.

SV650A Нескінченний захват від руху
SV650A Потужність V-Twin для міських вулиць
Потужність V-Twin для міських вулиць

Точно налаштовані пульсуючі інтервали запалювання двигуна Suzuki V-twin створюють унікальний звук, подібний до биття серця, і забезпечують лінійну передачу потужності. Завдяки широкому спектру можливостей цього двигуна у регіональних кубках V-twin стартова решітка й донині заповнена SV650. З його великим потенціалом мотоцикл легко пристосовується до руху у місті. А поєднання цього силового агрегату із вузькою та легкою рамою дозволяє отримати таке задоволення від руху, що перевищує можливості, які здаються необмеженими.

Низька вага

З неймовірною вагою – лише 195 кг* SV650 перетворює керування та маневрування на чисту насолоду. Миттєва реакція на прискорення, ідеальна керованість та абсолютна впевненість під час маневрування – серед численних переваг, які надає мотоциклу легкість. Завдяки цьому райдери будь-якого рівня підготовки зможуть отримати безмежне задоволення й на міських вулицях, й на звивистих дорогах. * Вага моделей із ABS –197 кг.

SV650A Низька вага
SV650A Вузький корпус
Вузький корпус

Зменшена ширина мотоцикла означає не лише меншу висоту сидіння. Обтічний профіль SV650, утворений ергономічною формою бокових накладок та оптимізованим дизайном сидіння, надає можливість зручно осідлати мотоцикл, впевнено стоячи на землі, і легко нахилятися для проходження поворотів під час руху.

Двигун

Dual Spark 90° V-Twin

Двигун Suzuki V-twin – це дивовижна техніка та надзвичайна універсальність. На низьких обертах він забезпечує потужний обертальний момент, легке керування та виразне глибоке звучання. Відкрийте дросель до середніх обертів, і потужність збільшуватиметься лінійно та рівномірно, завжди залишаючись під Вашим абсолютним контролем. Нарешті, в діапазоні високих обертів V-twin збереже максимальну продуктивність, навіть на вищих передачах. V-twin відповідає стандарту EURO4 щодо викиду відпрацьованих газів, входить до числа лідерів у своєму класі за паливною економічністю (3,84 л/100 км*) та максимальною вихідною потужністю. *Виміряно SUZUKI в режимі WMTC

SCEM покриття

Литі алюмінієві циліндри мають запатентоване Suzuki нікелеве фосфор-кремній-карбідне покриття (SCEM), яке забезпечує кращу теплопровідність та стійкість до зношування, порівняно із хромованими циліндрами. Жорстке зовнішнє покриття забезпечує ефективне відведення тепла, зниження рівня тертя, а також дозволяє досягти стабільної зносостійкості ущільнень поршневих кілець.

Запалювання

Для забезпечення високої точності запалювання Suzuki застосовує технологію Dual Spark (двосвічкове запалювання), яка передбачає встановлення двох свічок для кожного циліндра. Це дозволяє підвищити ефективність згорання палива, сприяє рівномірній передачі потужності, зниженню витрати палива та викиду токсичних речовин.

Поршні та кільця

З метою подальшого підвищення ефективності використання палива і контролю за викидами у двигуні V-twin впроваджено дві інновації: гумове покриття юбок поршнів, яке мінімізує тертя між поршнем та циліндром, а також спеціальна L-подібна форма поршневих кілець, яка підвищує ефективність ущільнення й зменшує протікання газів.

Система впорскування

SV650 оснащено перевіреною системою Suzuki SDTV, яка забезпечує підвищення вихідної потужності завдяки встановленню двох дросельних заслінок для кожного циліндра. У поєднанні із 10-отворними паливними форсунками це забезпечує оптимізовану ефективність згорання палива, рівномірність передачі потужності та паливну економічність. Крім того, система передбачає використання більш тонкого та легкого 39-міліметровий корпусу дросельної заслінки із інтегрованим механізмом ISC (Idle Speed Control) для забезпечення більш стабільної роботи двигуна на холостому ходу і високих екологічних характеристик.

Low RPM Assist

На SV650 встановлена нова система TI-ISC із функцією допомоги за низьких обертів двигуна (Low RPM Assist). Механізм ISC активується БКД на початку руху або під час руху з низькою швидкістю для забезпечення невеликого підвищення обертів двигуна. Зазвичай, під час рушання мотоцикла із вмиканням зчеплення оберти двигуна різко знижуються і двигун зупиняється. Функція Low RPM Assist забезпечує допомогу райдеру під час рушання та сприяє рівномірній роботі двигуна в діапазоні низьких обертів. Крім того вона полегшує керування на низькій швидкості під час руху із частими зупинками.

Вихлопна система

Вдосконалення вихлопної системи SV650 дозволили зробити її більш легкою та компактною, крім того, вона забезпечує відповідність стандарту EURO4 щодо викиду відпрацьованих газів, а також сприяє забезпеченню неймовірної потужності.

 • Гальмівна система

  Гальма

  Дійсно вражаючу гальмову потужність та контрольованість гальмування забезпечують велике переднє дводискове гальмо діаметром 290 міліметрів та заднє 240-міліметрове дискове гальмо.

 • ABS

  ABS

  Компактний та легкий SV650 використовує сучасну систему ABS виробництва Nissin, яка дозволяє додатково зменшити вагу мотоцикла без найменшої шкоди для характеристик. Блок керування ABS відстежує швидкість обертання колеса 50 разів за оберт і використовує більше 100 різних критеріїв аналізу даних від датчика для забезпечення високого рівня контролю гальмування та стабільності. За будь-яких дорожніх умов довжина гальмового шляху залишається майже незмінною.

 • Примітка 1

  Примітка 1

  З огляду на стан дорожнього покриття, наприклад вологі, розбиті або нерівні дороги, гальмовий шлях мотоцикла із ABS може бути довшим, порівняно із мотоциклом без ABS. Система ABS не здатна запобігти блокуванню колеса, спричиненому гальмуванням під час повороту.

 • Примітка 2

  Примітка 2

  Система ABS встановлена тільки на моделі SV650A.

Ходова частина

Просторова трубчата рама

Використання легкого сталевого матеріалу дозволило звузити в цілому конструкцію просторової рами, яка гордливо підкреслює потужну красу двигуна V-twin.

Ходова частина

Підвіска

Передня підвіска оснащена міцною 41-міліметровою телескопічною вилкою, а задня – важільним амортизатором. Узгоджена робота всіх компонентів системи підвіски SV650 гарантує стабільний та впевнений рух, а також спортивні характеристики керованості.

SV650A Підвіска

Ходова частина

Легкосплавні диски

П’ятиспицеві литі легкосплавні диски надають мотоциклу більш спортивного вигляду. Для неперевершеного балансу на поворотах та впевненого швидкісного руху по прямій SV650 використовує радіальні спортивні шини Dunlop 120/70ZR17M/C для переднього колеса та 160/60ZR17M/C – для заднього

SV650A Легкосплавні диски
 • Освітлення

  Фара

  Кругла фара із багатошаровим відбивачем розроблена для розподілення максимальної кількості світла для безпеки райдера та інших учасників дорожнього руху. Крім того, вдосконалений дизайн дозволив повністю приховати проводку.

 • Габаритні вогні та стоп-сигнали

  Задні габаритні вогні та стоп-сигнали

  Інтегровані подвійні задні габаритні вогні зі світлодіодами та конфігурація стоп-сигналів є компактними і водночас вузькими. Високоефективні світлодіоди забезпечують чудову видимість та надійність, а ще роблять задню частину мотоцикла більш загостреною та виразною.

 • Звужене сидіння

  Звужене сидіння

  Звужене обтічне сидіння висотою лише 785 мм і майже пласке від переднього до заднього краю, при цьому спроектоване так, щоб забезпечити для райдера чудову оглядовість і вертикальну посадку, особливо в передній частині, де надійна точка опори має найбільше значення. Крім того, для закріплення багажу передбачена спеціальна петля.

 • Панель приладів

  Рідкокристалічна панель приладів

  Багатофункціональна рідкокристалічна панель приладів передбачає відображення вибраної передачі, цифрового спідометра, тахометра, а також індикаторів для одометра, лічильника пробігу, середньої/миттєвої витрати палива, пробігу, годинника, покажчика температури охолоджувальної рідини та рівня палива. Підсвічування має 6 налаштувань яскравості, які можна встановити за Вашим бажанням.

 • Система Suzuki Easy Start

  Система Suzuki Easy Start

  Система спрощеного запуску Suzuki Easy Start вмикає мотор стартера із точно запрограмованими інтервалами для запуску двигуна мотоцикла одним дотиком до кнопки. Комп'ютеризований БКД перевіряє статус та вимикає мотор стартера одразу після запуску двигуна.

Обладнання

Обладнання для розваг

Що частіше Ви сідаєте за кермо SV650, то більше Ви у нього закохуєтеся. Його продумана лаконічність, виразні форми та функціональність поєднані разом, щоб зробити мотоцикл центром уваги, де б Ви не були.

Простота – це свобода зробити його Вашим

Завдяки лаконічному базовому дизайну для мотоциклів SV650 доступний широкий спектр аксесуарів – все, що завгодно, від функціонального обладнання до елементів оздоблення, які причаровують погляди та справляють незабутнє враження

Примітка 1

Показані прототипи аксесуарів дають Вам уявлення про те, як може виглядати Ваш Мотоцикл.

Примітка 2

Компанія SUZUKI MOTOR CORPORATION зберігає за собою право вносити будь-які зміни в дизайн або знімати з виробництва будь-яких оригінальних аксесуарів Suzuki в будь-який час без попереднього попередження. Деякі оригінальні аксесуари Suzuki можуть не відповідати регіональним стандартам або законодавчим вимогам. Перед замовленням зверніться по консультацію з цього питання до Вашого місцевого АВТОРИЗОВАНОГО ДИЛЕРА SUZUKI.